Contest: RU contest | SM3CER Contest Service | Contesting.com | WA7BNM Contest CalendarWalne Zebranie Członków SKWD 2014

Autor: Krzysztof SQ3JPD, data: 4 lutego 2014 r.

26 stycznia 2014 roku w siedzibie Nowosolskiego Radiolubu SP3KEY spotkaliśmy się na Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Krótkofalowców Wzgórz Dalkowskich SP3KEY aby porozmawiać o dalszym funkcjonowaniu. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością Prezes Lubuskiego Oddziału Terenowego PZK Marek Kuliński SP3AMO

Nasze Stowarzyszenie stanęło przed nową rzeczywistością. Chcemy nadal się rozwijać więc postanowiliśmy przede wszystkim otworzyć się na nowe wyzwania. W tym celu konieczne było zdefiniowanie celu i misji. Celem jest ciągłe doskonalenie umiejętności operatorów radiostacji. Udział w zawodach, ekspedycjach lub perfekcyjne przeprowadzenie łączności w dowolnych warunkach idowolną emisją - to nasza misja.

Aby realizować cel i misję musieliśmy w pierwszej kolejności zmodernizować strukturę Stowarzyszenia gwarantującą stabilność i elastyczność działalności. Podjeliśmy działania obniżające koszty utrzymania i poprawiające transparenność przepływu środków pieniężnych. To wszytko po to aby starać się o środki publiczne i podjąć współpracę z innymi organizacjami lub instutucjami.


fot. Robert SP3IIZ


W niedługim czasie podpisujemy porozumienie z Polskim Związkiem Krótkofalowców o wzajemnym wspieraniu się. Przygotowujemy zawarcie porozumienia z Obroną Cywilną w Nowej Soli i powiecie nowosolskim.

Chcemy stworzyć ośrodek jednoczący kolegów i koleżanki krótkofalowców z Nowej Soli, okolic i wszystkich chętnych. Chcemy aby każdy znalazł u nas wsparcie w samorealizacji naszego wspólnego hobby.

W imieniu Zarządu dziekuję wszystkim przybyłym za kreatywną dyskusję i miłą atmosferę.

Fotoreportaż

Autor zdjęć: Robert SP3IIZ

Powrót

POLECAMY
SP EmCom Łączność Kryzysowa PZK
Amatorska Radiokomunikacja Satelitarna
Zawody Zielonogórskie
Nowe emisje cyfrowe
Lokalizacje radiostacji lubuskich
Lubuskie przemienniki