Contest: RU contest | SM3CER Contest Service | Contesting.com | WA7BNM Contest CalendarZ wizytą u Burmistrza Nowego Miasteczka

22 grudnia 2014 r. delegacja naszego stowarzyszenia, w osobach Wiesława SQ3BME (prezesa klubu SP3PJY) i Krzysztofa SQ3JPD (sekretarza SKWD SP3KEY), złożyła wizytę nowemu gospodarzowi Miasta i Gminy Nowego Miasteczka Pani Danucie Wojtasik.Gmina Nowe Miasteczko od początku funkcjonowania klubu SP3PJY, a potem Stowarzyszenia Krótkofalowców Wzgórz Dalkowskich SP3KEY wspierała naszą działalność. Włodarze Gminy zmieniali się przez te wszystkie lata, ale my zawsze współpracowaliśmy z nimi na rzecz społeczności lokalnej.


Bogdan SP3RBR objaśnia Pani Burmistrz tajniki przeprowadznia QSO.

Dziś jest nowy gospodarz i znim również chcemy tworzyć nową przyszłość. Dlatego postanowiliśmy się przedstawić i pogratulować wygrania wyborów. Opowiedzieć o naszym hobby, swoich sukcesach, troskach i oczekiwaniach.
Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, a nasze spotkanie z czasem przerodziło się w naradę. Wspólne cele w zakresie aktywizacji lokalnej społeczności stały się fundamentem naszej współpracy.
Na zakończenie spotkania złożyliśmy sobie tradycyjne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Dziś opracowujemy szczegóły tej współpracy i przystępujemy do konkursu ofert oraz chcemy "sięgnąć" po środki unijne. Dostaliśmy wsparcie merytoryczne z Gminy i chcemy je jak najlepiej wykorzystać.

Powrót

-->


POLECAMY
SP EmCom Łączność Kryzysowa PZK
Amatorska Radiokomunikacja Satelitarna
Zawody Zielonogórskie
Nowe emisje cyfrowe
Lokalizacje radiostacji lubuskich
Lubuskie przemienniki